ibezstresu

Fizjoterapia
Dietetyka

ibezstresu fizjoterapia dietetyka

TRENING PERSONALNY WE WROCŁAWIU INDYWIDUALNY

1 trening

180 zł

4 treningi

680 zł

8 treningów

1280 zł

24 treningi

3120 zł

Na czym polega i jakie cele ma trening personalny?

Trening personalny to indywidualne zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera, który dobiera ćwiczenia i ich intensywność do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby trenującej. Dzięki temu trening personalny jest jedną z najbardziej efektywnych form ćwiczeń fizycznych.

Zazwyczaj składa się z 3 elementów: rozgrzewka przygotowująca ciało do ruchu, aktywność właściwa oraz rozciąganie, którego zadaniem jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia kontuzji i poprawa elastyczności mięśni.

Cele treningu personalnego mogą być różne, zazwyczaj ćwiczącym zależy na:

  • poprawie kondycji fizycznej,
  • zwiększeniu masy mięśniowej,
  • redukcji masy ciała,
  • poprawie sylwetki,
  • przygotowaniu do wydarzenia sportowego,
  • rehabilitacji po kontuzji.

Na jakiej podstawie trener personalny we Wrocławiu dopasowuje typ i przebieg treningu do ćwiczącego?

Do najważniejszych czynników zalicza się: cele treningowe, kondycję fizyczną, stan zdrowia, a także preferencje. Nie mniej ważne czynniki, które także powinny być brane pod uwagę to styl życia oraz możliwości finansowe, które mają wpływ na częstotliwość spotkań z trenerem.

studio treningowe Wrocław Grabiszyn

ATUTY NASZEGO STUDIA TRENINGOWEGO Wrocław Grabiszyn

Dlaczego warto z nami trenować

Kameralna atmosfera (maksymalnie 3 osoby na godz.)

Nowy sprzęt treningowy

Treningi siłowe, lecznicze, personalne

Treningi dobierane indywidualnie

Nowoczesny sprzęt do treningu

Dla kogo treningi personalne w naszym studio we Wrocławiu?

Zajęcia sportowe w ibezstresu we Wrocławiu są kierowane do osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Trener personalny we Wrocławiu pracuje m.in. z osobami, które:

  • chcą osiągnąć bardziej widoczne rezultaty
  • chcą zauważyć rezultaty treningów szybciej,
  • nie mają wiedzy pozwalającej im na prawidłowe samodzielne wykonywanie ćwiczeń oraz planowanie treningów,
  • mają motywacji do regularnej aktywności fizycznej.

W związku z tym, trener osobisty we Wrocławiu to doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą osiągnąć swoje cele treningowe w sposób bezpieczny i efektywny. Jest to forma ćwiczeń, która może być dopasowana do potrzeb i możliwości każdej osoby, niezależnie od wieku, poziomu sprawności fizycznej czy stanu zdrowia.

TRENING PERSONALNY DLA PAR Wrocław Grabiszyn

1 trening

250 zł

4 treningi

920 zł

8 treningów

1680 zł

24 treningi

4560 zł

Trener personalny dla par czy solo?

zespół trenerów personalnych w studiu treningowym Wrocław Grabiszyn

Nasze studio treningu personalnego we Wrocławiu oferuje zarówno zajęcia indywidualne, jak i w parach. Wybór między nimi zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji, jednakże każde z rozwiązań ma swoje zalety.

W przypadku trenowania solo trener indywidualny  skupia się na pojedynczym Kliencie. Trening jest całkowicie spersonalizowany i dostosowany do indywidualnych celów, umiejętności, ograniczeń fizycznych i preferencji danej osoby. Klient otrzymuje pełną uwagę i wsparcie trenera podczas każdej sesji.

Trening w parach organizowany jest dla dwóch osób, zazwyczaj dwóch przyjaciół, partnerów lub członków rodziny. Ten rodzaj treningu może być równie skuteczny, ponieważ trener koncentruje się na dostosowaniu ćwiczeń do obu osób, uwzględniając ich cele i poziom kondycji fizycznej. Dodatkowo trening w parach może być motywujący, ponieważ osoby mogą wzajemnie się wspierać, jak i zabawny.

Wybór między treningiem indywidualnym a tym w parach zależy od preferencji i potrzeb Klientów, jednakże osoby, które potrzebują bardziej spersonalizowanego podejścia lub mają specjalne cele bądź ograniczenia powinny skorzystać z treningu indywidualnego.

Trening personalny Wrocław — cena

W naszym studio treningu personalnego we Wrocławiu Grabiszynie dbamy o to, aby zajęcia były dostępne dla szerokiego grona osób, dlatego posiadamy specjalną ofertę — na im większą liczbę treningów się zdecydujesz, tym mniej zapłacisz za pojedyncze zajęcia.