ibezstresu

Fizjoterapia
Dietetyka

ibezstresu fizjoterapia dietetyka

NASI SPECJALIŚCI

Maciej Zięba

Maciej Zięba

Fizjoterapeuta

Maciej Zięba - ZnanyLekarz.pl

Maciej Zięba

Zdrowie i sprawność funkcjonowania ciała jest złożona. Dlatego terapia prowadzona jest w sposób holistyczny, uwzględniając strukturę, biochemię oraz emocje.

Alicja Zięba

Zbilansowana dieta wprowadza harmonię, dlatego indywidualnie ułożony jadłospis wraz z uwzględnieniem niezbędnej suplementacji znacząco poprawia stan odżywienia organizmu. 

Razem rozwiążemy Twoje problemy zdrowotne!

Anna Golasz - ZnanyLekarz.pl

Anna Golasz

Ania postrzega ciało człowieka jako ściśle powiązane ze sobą systemy, które wpływają na swoje funkcjonowanie. Poprzez swoją terapię przywraca pacjentom zdrowie fizyczne, sprawność organizmu i zachęca ich do podejmowania odpowiedniej aktywności fizycznej. Dobro pacjenta i jego zadowolenie jest u Ani na pierwszym miejscu!

Julia Krużołek

Julka dzięki uprawianiu sportu oraz licznym szkoleniom poznała tajniki działania swojego ciała, dzięki czemu skutecznie pomaga swoim pacjentom, uwzględniając także aspekt psychologiczny przy doborze odpowiedniej terapii.

Julia Krużołek - ZnanyLekarz.pl

Marta Kotlarek

Marta jest dietetyczką, która przekonuje, że właściwie dobrana terapia żywieniowa jest kluczem do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Uczy zdrowszych wyborów i zachowania balansu w diecie. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach z zakresu żywienia w wybranych jednostkach chorobowych.