ibezstresu

Fizjoterapia
Dietetyka

ibezstresu fizjoterapia dietetyka

SPECJALIŚCI FIZJOTERAPEUCI DIETETYCY

Maciej Zięba

Maciej Zięba

Fizjoterapeuta

Maciej Zięba - ZnanyLekarz.pl

Maciej Zięba

Fizjoterapeuta

Zdrowie i sprawność funkcjonowania ciała jest złożona. Dlatego terapia prowadzona jest w sposób holistyczny, uwzględniając strukturę, biochemię oraz emocje.

Umów wizytę

Alicja Zięba

Dietetyczka

Zbilansowana dieta wprowadza harmonię, dlatego indywidualnie ułożony jadłospis wraz z uwzględnieniem niezbędnej suplementacji znacząco poprawia stan odżywienia organizmu. 

Razem rozwiążemy Twoje problemy zdrowotne!

Umów wizytę

Anna Golasz - ZnanyLekarz.pl

Anna Golasz

Fizjoterapeutka

Ania postrzega ciało człowieka jako ściśle powiązane ze sobą systemy, które wpływają na swoje funkcjonowanie. Poprzez swoją terapię przywraca pacjentom zdrowie fizyczne, sprawność organizmu i zachęca ich do podejmowania odpowiedniej aktywności fizycznej. Dobro pacjenta i jego zadowolenie jest u Ani na pierwszym miejscu!

Umów wizytę

Anna Tarczewska

Fizjoterapeutka

Wszystkie urazy pozostają z nami do końca życia. Najważniejsze jest aby nie ingerowały w nasze codzienne życie i do tego dąży Ania. Nauka świadomości swojego ciała , zdrowe nawyki i codzienny ruch to najważniejsze fundamenty do zdrowego życia.

Umów wizytę

Anna Tarczewska - ZnanyLekarz.pl

Marta Kotlarek

Dietetyczka

Marta jest dietetyczką, która przekonuje, że właściwie dobrana terapia żywieniowa jest kluczem do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Uczy zdrowszych wyborów i zachowania balansu w diecie. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach z zakresu żywienia w wybranych jednostkach chorobowych.

Umów wizytę