ibezstresu

Fizjoterapia
Dietetyka

ibezstresu fizjoterapia dietetyka

SPECJALIŚCI FIZJOTERAPEUCI DIETETYCY

fizjo we Wrocławiu Grabiszynie

Maciej Zięba

Fizjoterapeuta

fizjo we Wrocławiu Grabiszynie
Maciej Zięba - ZnanyLekarz.pl

Maciej Zięba

Fizjoterapeuta

Zdrowie i sprawność funkcjonowania ciała jest złożona. Dlatego terapia prowadzona jest w sposób holistyczny, uwzględniając strukturę, biochemię oraz emocje.

Umów wizytę

Alicja Zięba

Dietetyczka

Zbilansowana dieta wprowadza harmonię, dlatego indywidualnie ułożony jadłospis wraz z uwzględnieniem niezbędnej suplementacji znacząco poprawia stan odżywienia organizmu. 

Razem rozwiążemy Twoje problemy zdrowotne!

Umów wizytę

Alicja Zięba dietetyczka Wrocław
Szymon

Szymon Rosolski

Fizjoterapeuta

Szymon postrzega ciało człowieka jako ściśle powiązane ze sobą systemy, które wpływają na swoje funkcjonowanie. Poprzez swoją terapię przywraca pacjentom zdrowie fizyczne, sprawność organizmu i zachęca ich do podejmowania odpowiedniej aktywności fizycznej. Dobro pacjenta i jego zadowolenie jest u Szymona na pierwszym miejscu!

Umów wizytę

Anna Tarczewska

Fizjoterapeutka

Wszystkie urazy pozostają z nami do końca życia. Najważniejsze jest aby nie ingerowały w nasze codzienne życie i do tego dąży Ania. Nauka świadomości swojego ciała, zdrowe nawyki i codzienny ruch to najważniejsze fundamenty do zdrowego życia.

Umów wizytę

Anna Tarczewska - ZnanyLekarz.pl

fizjoterapeutka gabinet ibezstresu Wrocław

Maria Kościelniak

Trenerka personalna

Maria posiada certyfikat trenera personalnego i instruktora siłowni po kursie w PD Poland (u Marka Purczyńskiego). Sama trafiła do trenera personalnego ponad sześć lat temu i od tamtego czasu intensywnie edukuję się w tym kierunku.

Umów wizytę

Paweł Królik

Trener personalny

Umów wizytę

Karolina Żabicka - ZnanyLekarz.pl

Karolina Żabicka

Fizjoterapeutka

Świadomość i zrozumienie swojego ciała to podstawa zdrowego i aktywnego funkcjonowania bez bólu, dlatego też edukacja i nauka prawidłowych wzorców ruchowych jest dla Karoliny fundamentem skutecznej rehabilitacji.

Zrozumienie swojego organizmu i komunikatów jakie nam wysyła pozwala żyć w zgodzie ze sobą i swoim ciałem.

Umów wizytę

Zuzanna Szmigiel

Fizjoterapeutka

W swojej praktyce stawiam na dokładną diagnostykę popartą szczegółowym wywiadem i badaniem manualnym, dzięki którym szukam u pacjenta przyczyny problemu. W zależności od dysfunkcji dobieram odpowiednią technikę pracy z pacjentem. Dzięki temu w efektywny sposób pacjent pozbywa się bólu i dysfunkcji w układzie mięśniowo-szkieletowym.
 

Umów wizytę

image_50350081

Paweł Straczuk

Trener personalny

Bogaty bagaż doświadczenia sportowego od sportów wytrzymałościowych po stricte siłowe przyniosły mi wiele wiedzy którą mogę się dzielić z podopiecznymi zarówno na płaszczyźnie treningowej, jak i radzenia sobie z kontuzjami/bólami wykonując odpowiednio dobrane treningi jak i masaże sportowe.

Przy mnie masz możliwość rozwoju siłowego i sylwetkowego z rozpisaniem planu treningowego i pełnym prowadzeniem poprzez:
*analizy słabych ogniw  i pełną diagnostyke ciała 
*masażu sportowego i terapii manualnej
*Indywidualne podejście uzależnione od Twoich preferencji, możliwości i zdolności adaptacyjnych.

Umów wizytę